Vibrační vajíčka - Historie

Dráždění klitorisu, vaginální stimulace, a hledání bodu G mohou být i v dnešní době pro některé jedince obtížně technicky zvládnutelné. Stinnerovy vibrátory dokázaly ženy vaginálně stimulovat velice rychle a staly se nesmírně populárními zdravotnickými pomůckami. Byly však příliš velké, těžkopádné a nákladné. Přesto se do konce devatenáctého století stala vibrační terapie jednou z nejpopulárnějších služeb v luxusních zdravotnických střediscích v Americe i Evropě. Jestliže zažíváte nudu v ložnici, váš sex ztrácí ten správný náboj je čas najít sex shop a začít si zlepšovat sexuální život s vibrátory nebo jinými zajímavými pomůckami.

Vibrátory i vibrační vajíčka se staly hitem!

V roce 1902 si americká společnost Hamilton Beach nechala patentovat první elektrický vibrátor pro maloobchodní prodej. Vibrátor se tak stal pátým domácím elektrickým spotřebičem – po šicím stroji, ventilátoru, varné konvici a toustovači. Stal se jím asi deset let před vysavačem a elektrickou žehličkou. Domácí verze vibrátoru se stala nesmírně populární, především díky reklamě v časopisech pro ženy.

Vibrátor byl určen k léčbě ženské hysterie

Předchůdcem vibračního vajíčka byl vůbec první vibrátor na světě. Ten byl vynalezen Kelsey Stinnerem. Bylo to v osmdesátých letech devatenáctého století. Vibrátor byl poháněn elektricky a byl určen k léčbě tzv. ženské hysterie. Podle dnešní psychologie by se dala tato hysterie nazvat vaginální prázdnotou. Ženy, které neprožívají své ženství naplno se mohou cítit méněcenné a prázdné. Nedílnou součástí života je i jejich sexualita. Vibrační vajíčko díky tvaru je ideální pro stimulaci klitorisu. Díky silným vibracím může být použito i pro lokální stimulaci erotogenní zón. Je oblíbenou pomůckou žen i mužů